top of page
Kotwica 1
Kotwica 4
Kotwica 2

OFERTA

Jesteśmy pracownią projektową wykonującą profesjonalne wizualizacje i animacje 3D. Wykonujemy  wizualizacje architektoniczne, urbanistyczne, a także wnętrz obiektów indywidualnych i publicznych, utrzymując indywidualny charakter każdego zlecenia. Wizualizacje, które wykonujemy w znacznym stopniu wpływają na jakość projektu, podkreślając jego główne walory i końcowy efekt. Pozwalają lepiej zobrazować ideę projektu oraz wpłynąć na efektywniejszą pracę w sferze jego marketingu.

W naszej pracowni oferujemy  wykonanie wizualizacji 360° dla projektowanych obiektów na strony www, a także do prezentacji na urządzeniach mobilnych.

Pomagamy zobrazować szczegóły projektu zarówno klientom indywidualnym, jak i architektom, którzy tworzą przepiękne projekty i pragną ukazać swoje wizje klientom.

Jak pracujemy?

baza group
baza group
baza group
baza group

 Analiza materiału otrzymanego od klienta.

Stworzenie wstępnej koncepcji przedstawienia projektu.

Wykonanie próbnych scen, możliwość wprowadzenia poprawek.

Render gotowych scen w wysokiej jakości, obróbka graficzna.

Jesteśmy kreatywnym zespołem, a nasza energia i niegasnący zapał, pozwala przedstawiać projekty w ciekawej formie, tak aby przekonać do nich przyszłych odbiorców. Dzięki doświadczeniu zawodowemu zdobytemu w pracowniach zarówno w Polsce, jak i w zagranicznej pracowni w Mediolanie jesteśmy w stanie w jak najlepszy sposób przedstawić specyfikę projektu i dopasować ją indywidualnie do założeń i klimatu zlecenia.

O NAS

Anna Barwińska
Joanna Machera
mgr inż. arch. Anna Barwińska
absolwentka Wydziału Architektury
Politechniki Śląskiej
mgr inż. arch. Joanna Klimasz
absolwentka Wydziału Architektury
Politechniki Śląskiej
Kotwica 3

KONTAKT

bazagroup@outlook.com  |  Tel: +48 Tel: 514 380 737

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram
bottom of page