OFERTA

Jesteśmy pracownią projektową wykonującą profesjonalne wizualizacje i animacje 3D. Wykonujemy  wizualizacje architektoniczne, urbanistyczne, a także wnętrz obiektów indywidualnych i publicznych, utrzymując indywidualny charakter każdego zlecenia. Wizualizacje, które wykonujemy w znacznym stopniu wpływają na jakość projektu, podkreślając jego główne walory i końcowy efekt. Pozwalają lepiej zobrazować ideę projektu oraz wpłynąć na efektywniejszą pracę w sferze jego marketingu.

W naszej pracowni oferujemy  wykonanie wizualizacji 360° dla projektowanych obiektów na strony www, a także do prezentacji na urządzeniach mobilnych.

Pomagamy zobrazować szczegóły projektu zarówno klientom indywidualnym, jak i architektom, którzy tworzą przepiękne projekty i pragną ukazać swoje wizje klientom.

Jak pracujemy?

 Analiza materiału otrzymanego od klienta.

Stworzenie wstępnej koncepcji przedstawienia projektu.

Wykonanie próbnych scen, możliwość wprowadzenia poprawek.

Render gotowych scen w wysokiej jakości, obróbka graficzna.

Jesteśmy kreatywnym zespołem, a nasza energia i niegasnący zapał, pozwala przedstawiać projekty w ciekawej formie, tak aby przekonać do nich przyszłych odbiorców. Dzięki doświadczeniu zawodowemu zdobytemu w pracowniach zarówno w Polsce, jak i w zagranicznej pracowni w Mediolanie jesteśmy w stanie w jak najlepszy sposób przedstawić specyfikę projektu i dopasować ją indywidualnie do założeń i klimatu zlecenia.

O NAS

mgr inż. arch. Anna Barwińska
absolwentka Wydziału Architektury
Politechniki Śląskiej
mgr inż. arch. Joanna Machera
absolwentka Wydziału Architektury
Politechniki Śląskiej
 

KONTAKT

bazagroup@outlook.com  |  Tel: +48 Tel: 514 380 737

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram