top of page

Projekt  |laurel|

Projekt domu o powierzchni ok. 300 m² zlokalizowanego w Ratanicach w Dąbrowie Górniczej.

Projekt stanowi połączenie nowoczesności z elegancją. Duża ilość przeszkleń oraz przepiękna, jasna, otwarta przestrzeń sprawia, że wnętrza tego domu są niezwykle przytulne i klimatyczne. 

W strefie wiatrołapu przewidziano pokrycie ścian tynkiem imitującym beton. Przeszklona ściana na wejściu daje niesamowity efekt i ukazuje przepiękne wnętrza reszty domu.

W strefie korytarza, pod schodami zaprojektowaliśmy podświetlony podest, który stanowi świetny akcent dekoracyjny i podkreśla klimat wnętrz.

Kuchnia, jadalnia i salon to serce tego domu. Zastosowaliśmy kolorystykę czerni, drewna, szarości oraz akcenty w postaci złotych dodatków. Dzięki temu wnętrze jest bardzo eleganckie, a zarazem przytulne. 

W projekcie ujęty został także pokój gościnny, w którym znajduje się przepiękna, ciemna tapeta, w kwiatowe wzory oraz gabinet, z mnóstwem miejsca na przechowywanie.

Na piętrze zaprojektowaliśmy jasną, bardzo przytulną sypialnię, z olbrzymim przeszkleniem do łazienki. Zachowana została intymność przestrzeni, dzięki zastosowaniu welurowych zasłon we wnętrzu. W sypialni zaprojektowaliśmy jasną  wykładzinę, a łóżko i zagłówek pokryte są tapicerką. Dodatkowym akcentem jest przepiękna toaletka i półka pod telewizorem.

Łazienki w tym domu są niezwykle klimatyczne i bardzo indywidualne. Łazienka na parterze to przestrzeń bardzo reprezentacyjna, jasna i niezwykle efektowna. Łazienka przy sypialni jest utrzymana z kolei w ciemnych barwach, tak, aby nadać klimat wnętrzu. Trzecia łazienka to łazienka bardziej stonowana, ciepła, z akcentem drewna, utrzymana w kolorystyce szarości. Każda z nich jest na swój sposób niezwykła!

W tym projekcie postawiliśmy również na wspaniałą grę światłem. Pomieszczenia zostały wyposażone w światło ogólne, funkcjonalne oraz dekoracyjne i nastrojowe. Dzięki temu oświetlenie wspomaga nie tylko nasze codzienne funkcjonowanie, ale także zapewnia nastrój relaksu i odpoczynku, co według nas jest niezwykle potrzebne w dzisiejszym zabieganym świecie. 

Rok: 2021

bottom of page