top of page

pracownia

BAZA GROUP

Baza Group to pracownia, która powstała z pasji do tworzenia funkcjonalnych i ciekawych wnętrz, dopasowanych do potrzeb klientów i spełniających ich wysokie wymagania. Pracownia jest prowadzona przez Annę Barwińską i Joannę Klimasz, absolwentki Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywałyśmy w pracowniach zarówno w Polsce, jak i w zagranicznej pracowni w Mediolanie.  Szczególną uwagę skupiamy na poszerzaniu wiedzy związanej z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości we wnętrzach.

Jako architekci szczególny nacisk stawiamy na tworzenie przestrzeni spójnych i indywidualnych, cieszących oko przez długie lata. Aranżujemy wnętrza wspólnie z klientem, ustalając kierunek i styl już na początku naszej współpracy. Nasza pasja i zaangażowanie pomagają nam podkreślić i wydobyć piękno z wnętrz i sprawić, że będą one miejscem z charakterem,  w którym chce się żyć. Podwójna energia i zaangażowanie oraz zamiłowanie do różnej stylistyki pozwala na lepsze dopasowanie naszych wizji oraz zrozumienie klientów.

Czy wiesz, że przestrzeń, w której przebywasz wpływa na Twoje samopoczucie i motywację? Niektórzy potrzebują odrobiny luksusu, inni pragną mieć przytulną strefę relaksu. Wszystko to, warto wziąć pod uwagę, podczas planowania swoich czterech kątów. Zastanów się czy jesteś zadowolony z przestrzeni, w której mieszkasz czy pracujesz. Warto otoczyć się pięknem, gdyż człowiek po trudach dnia codziennego, zasługuje na to, żeby przebywać w pięknych i funkcjonalnych przestrzeniach! Architekt nie mebluje Wam domu, tylko zmienia życie na piękniejsze, bardziej funkcjonalne i wygodne. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w urządzaniu Twojego wnętrza, chętnie Ci pomożemy!


 

12_edited.jpg

NAGRODY

2019.  Przestrzeń wspólna jest wartością, konkurs organizowany przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki w Warszawie.

WYRÓŻNIENIE

 

​2019Mój Pomysł na Biznes, konkurs organizowany przez Politechnikę Śląską w Gliwicach.

I MIEJSCE

2019Multi Comfort Student Contest w Mediolanie, międzynarodowy etap konkursu organizowany przez firmę Saint-Gobain.

I MIEJSCE

2018Mój Pomysł na Biznes, konkurs organizowany przez Politechnikę Śląską w Gliwicach.

III MIEJSCE

2018.  Dyplom z programem Archicad, ogólnopolski konkurs organizowany przez WSC GRAPHISOFT Center Poland.

III MIEJSCE

2017Konkurs na realizację obiektu biurowo-hotelowego przy ul. Tarnogórskiej oraz biurowego przy ul. Toszeckiej w Gliwicach.

Praca projektowa w biurze architektonicznym MFA Studio Gliwice.

I MIEJSCE

2017Multi Comfort House Students Contest w Madrycie, ogólnopolski etap konkursu organizowany przez firmę Saint-Gobain .

II MIEJSCE

2016.  Koncepcja rewaloryzacji Parku Miejskiego w Kaliszu, ogólnopolski konkurs organizowany przez miasto Kalisz.

Praca projektowa podczas praktyki w biurze projektowym INARKO.

WYRÓŻNIENIE

2016.  Multi-Comfort House Students Contest w Mińsku, ogólnopolski etap konkursu organizowany przez firmę Saint-Gobain.

II MIEJSCE

bottom of page