top of page

DOM W MIKOŁOWIE

Bardzo duża przestrzeń salonu o nieregularnych kształtach została podzielona na dwie strefy funkcjonalne- część jadalnianą oraz część salonową. Całość utrzymana została w stonowanych odcieniach beżu, bieli i szarości, z ciemnym akcentem fragmentu z kominkiem. 

Istniejąca wnęka w części jadalnianej- zaraz przy stole- została przeznaczona na szklaną zabudowę z ryflowanym frontem. Stanowi to przepiękny i nieszablonowy akcent tej nowoczesnej przestrzeni. Dodatkowo część jadalniana została wzbogacona o przepiękną, klasyczną komodę, która będzie niezwykłą ozdobą, ale także bardzo funkcjonalnym elementem, przeznaczonym na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Co więcej stworzy świetny kącik na rodzinne fotografie!

Dodatkowo w części salonowej przewidzieliśmy piękną przestrzeń za TV w postaci podświetlanej ścianki LED- pokrytej wielkoformatowymi płytkami marmuropodobnymi. Telewizor wcale nie musi być nudnym prostokątem, zawieszonym na pustej ścianie. W łatwy i pomysłowy sposób da się wygospodarować taką przestrzeń, tak, aby stanowiła ozdobny element całego wnętrza. 

W salonie, na ścianie, zaprojektowaliśmy również piękną tapetę, w kwieciste wzory, która świetnie łączy się z akcentami granatu, umiejscowionymi w salonie. 

Rok: 2021

bottom of page